Transport

Dostawa do Polski i całej Europy

Dla utrzymania wysokiej jakości naszych produktów posiadamy własny nowoczesny transport chłodniczy. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad warunkami, w jakich nasze produkty są transportowane. Nasz tabor transportowy jest wyposażony w niezbędne urządzenia, służące do kontroli i rejestracji temperatury przestrzeni ładunkowej, a kierowcy są odpowiednio przeszkoleni do rzetelnego wykonywania swoich obowiązków w zakresie transportu. Posiadamy niezbędne zezwolenia i certyfikaty do transportu żywności.

Wykorzystując naszą flotę realizujemy również usługi transportowe świadczone zewnętrznym firmom i spedycjom. Transporty realizowane są w taki sposób, aby z należytą starannością zadbać o to, by towary docierały na czas do klientów. Planowanie przewozów odbywa się w sposób przemyślany, dzięki temu każdy transport jest przewidywalny i klienci ufają nam, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Wykwalifikowani pracownicy monitorują przebieg każdego transportu i są w ciągłym kontakcie z kierowcami.

Flota transportowa jest na bieżąco rozwijana i unowocześniana. Posiadamy pojazdy o różnej ładowności, aby móc lepiej dostosować optymalne warianty dostaw.

Zapraszamy do współpracy